Google Adwords Reklam Danışmanlığı

 Google Adwords Nedir?

Google Adwords, internette reklam verme ve bu reklamlar ile müşterilerinize daha kolay ulaşmanıza olanak tanıyan bir dijital reklamcılık platformudur. Bu platformu kullanarak dolaylı yönden kendi ticari reklamınızı yapabilir ve müşterilerinizi kendinize çekebilirsiniz. Hedeflediğiniz müşteri kitlesine en basit yol ile ulaşmanıza yardımcı olacak bir hizmet var ise o da Google Adwords hizmetidir. Peki, biraz daha açacak olursak Adwords reklamları nedir?

Adwords reklamları, Google arama sonuçlarında sektörünüzle ilgili tüm reklamları arama motorunda yayınlar. Örneğin; emlak sektörü ile meşgulseniz, emlak ile ilgili Google’da arama yapan biri sizin reklamlarınızı üst sırada görebilir. Bu şekilde kendi portföyünüzü oluşturmanız çok kolay bir hal almaktadır. Bunu kolayca yapmanın yolu ise Google Adwords danışmanlık hizmeti almanızdan geçmektedir.

Google Adwords Reklam Çözümleri:

Ürün alışveriş arama reklamları

google adwords merchant reklamlar

Ürün Alışveriş Banner Reklamları

google adwords vitrin reklamları

Yeniden Pazarlama Reklam Çalışmaları

 Yeniden Pazarlama reklam

Arama Reklamları

adwords arama reklamları

 

 Neden Adwords Danışmanlığı

Google Adwords danışmanlığı, internet reklamcılığı danışmanlık servisidir. Müşterilerinize daha kolay bir şekilde ulaşmak ve kendi hazırladığınız iş platformunda sizi bulmasını istiyorsanız yararlanacağınız en güzel hizmet, sizler için sunacağımız Google Adwords danışmanlığı olacaktır.  Ekibimiz, sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkması için size yardımcı olacak bir hizmet vermeyi kendisine gaye edinmiştir. Verdiğimiz danışmanlık hizmeti, sizin yerinize tüm internet reklamlarınızı düzenler, sizi üst sıralara taşır, takip eder ve reklam sonuçlarını size raporlar. Böylece, sizi ve sitenizi üst seviyeye taşıyarak fark edilme oranını arttırır.

Ekibimiz, tüm faaliyet gösteren işletmelerin internet reklam stratejilerini belirler ve bu konu üzerine çalışmalar yapar. Aynı zamanda arama motoru algoritmasını başarılı bir şekilde analiz yapabilen ve yaptığı analize göre başarılı çalışmalar yürütebilen ekibimiz paranızın cebinizde kalmasını sağlayacak minimum ücret politikası ile projelerini gerçekleştirir. Tecrübesi ve verdiği hizmet ile birçok reklam verecek firmanın çözüm ortaklığını üstlenmiştir.

Reklamcılık hizmetimiz, doğru stratejiler ile sizi üst sıralara taşıyacak ve rakiplerinize fark atmanızı sağlayacak şekilde görevini yapmaktadır. Ekibimizin farkı, sizin isteklerinize ve bütçenize göre bir çalışma yapıp, bu çalışmayı Google algoritması ile harmanlamayı başarmasıdır. Bunun sonucunda elde ettiği sonuca ulaşabilen ekibimiz, her zaman kendisini bir adım önde tutmayı başarabilmiştir.

Bilindiği gibi, Google sürekli değişkenlik gösteren bir algoritmaya sahiptir. O nedenle, bu değişkenliğe ayak uydurabilecek bir reklam hizmeti almanız şart. Bu şartı layığıyla yerine getirmeyi kendisine hedef almış bir kuruluş olarak dinamik ekibimizle yanınızdayız. Sizde bu başarının bir parçası olmak ve reklamcılık hizmetini kendi lehinize çevirmek istiyor iseniz internet reklamcılığı danışmanlığı için bize ulaşabilirsiniz. Bu başarının bir parçası olabilmek bizi memnun edecektir.

Google Adwords Reklam DanışmanlığıGoogle Adwords Reklamınız İstediği Ülke veya İl de yayınlayın. Rakiplerinizden daha önce olabilmesi için hem düşük maliyet ödeyerek daha önce çıkma imkanı. 

Google Adwords Reklam Danışmanlığı nasıl gerçekleşir:

  • Reklam başlamadan önce SEO uzman ekibimiz tarafından web site analizi yapılır ve web sitenizi Google Adwords kalite politikasına göre hazırlanır. 
  • Müşteri'nin tercih ettiği anahtar kelimelerin maliyet analizi ve maksimum dönüş sağlayacak Anahtar Kelime (arama kelime) çalışması yapılır.
  • Google reklam metni optimizasyon yapılır ve reklam googla onay için sunulur.
  • Reklam onaylandıktan sonra reklamın Google'daki sıralama optimizasyon yapılır.
  • Reklam tamamen müşterinin istediği sırada oturduktan sonra destek ekibiz tarafından takibe alınır.

 

Adwords Reklam Çözümleri

Google Ürün Satış Reklamları

 

Google Adwords Reklam Danışmanlığı Hattı:

Tel: 0212 855 98 23 / GSM: 0534 843 59 58

 

Google Adwords Reklamınız Nasıl Beslenir?

 

TOP