Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı ve uzmanlığı ülkemizde giderek değer kazanan bir meslek haline gelmiştir. Son zamanlarda gücünü herkese gösteren Sosyal Medya da ,hizmet vermek ve Dijital Pazar da itibar kazanmak bir Kurum / Marka için son derece vazgeçilmez bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sosyal medya uzmanlığı ülkemizde giderek değer kazanan bir meslek haline dönüşürken, kaynak azlığı ve profesyonel insan eksikliği sebebi ile birçok kurum/marka yanlış pazarlama stratejileri ile zor durumlara düşmektedir. Sosyal medya uzmanlığı konusu ilerleyen günlerde popülaritesini ve önemini daha da artıracağa benziyor. Bu rağbeti kurumların sosyal medya yöneticisin ya da Kaliteli ve Deneyimli ekipten destekleyen Sosyal Medya danışmanlığı ihtiyaçlar artışı ortayı çıkartıyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Arse Bilişim Sosyal Medya Uzman ekibi tarafından Kurumunuzun / Markanızın için Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama konusunda bir Strateji oluşturarak tüm Sosyal ortamındaki faaliyetler içinde aktif bir şekilde yer almayı hedefler. Böylece beli bir dönem içinde Kurumunuz/Markanız Dijital pazarında popüler hale gelir itibar kazanmayı başlar.

Sosyal medya danışmanlığı hizmet paketi içinde Akıllı CEP telefon pazarlama ve harita pazarlama gibi yeni Sosyal medya trendlerini takip eder ve verdiği hizmetinize ek olarak uygular.

 

 Sosyal Medya Konusunda Bize Tercih Edenler

Bob Turano Sosyal Medya Danışmnalığı

Hizmet: Sosyal medya danışmanlığı 

Mete Düren  Sosyal Medya Danışmnalığı

Hizmet: Sosyal medya danışmanlığı 

Jovi Director  Sosyal Medya Danışmnalığı

Hizmet: Sosyal medya danışmanlığı 

Raimond Gaita: Sosyal Medya Danışmanlığı

Hizmet: Sosyal medya danışmanlığı 

Prof. Dr. Hakan Kaynak: Sosyal Medya Danışmanlığı

Hizmeti: Sosyal medya danışmanlığı 

Erol Taşdemirolğlu Dijital Pazarlama Hizmeti

Hizmeti: Dijital Pazarlama

Prof. Dr. Volkan Ayddin: Dijital Pazarlama Hizmeti

Hizmeti: Dijital Pazarlama

Opr Dr. Ayaz Aslan: Sosyal Medya Danışmanlığı

Hizmeti: Sosyal medya danışmanlığı 

 

TOP